Kolejne środki na budowę

pozyskane podczas koncertu Ireny Santor na rzecz hospicjum Via Spei

19 listopada 2018 roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie Fundacja Kromka Chleba zorganizowała koncert na rzecz budowy hospicjum Via Spei, podczas którego wystąpiła Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, Irena Santor z zespołem. W programie występu znalazły się najnowsze utwory artystki, a także te znane i lubiane od lat. Licznie zgromadzona publiczność była pod wrażeniem wielkiego kunsztu i talentu Pani Ireny Santor, która z właściwym dla siebie poczuciem humoru wspaniale przeplatała wykonywane utwory zabawnymi anegdotami i wspomnieniami.
Dziękujemy uczestnikom za udział w koncercie - całkowity dochód z przekazanych przez Państwa datków i darowizn zostanie przeznaczony na realizację prac wykończeniowych w budynku hospicjum Via Spei.

Sponsorzy: Tamel S.A., Leier Polska S.A., Karabela Sp. z o.o., Control Process S.A., Powiat Tarnowski, Hotel Cristal Park
Patronat medialny: TVP Kraków, Radio RDN Małopolska, Gazeta Krakowska, Kurier Tarnowski, Poratl tarnow.net.pl

Zdjęcia do obejrzenia w Galerii.

Trzech Tenorów i Ona

Zapraszamy na Noworoczny Koncert Charytatywny, który odbędzie się 4 stycznia 2019 roku w Lusławicach

Kolejne środki na budowę

pozyskane podczas koncertu Ireny Santor na rzecz hospicjum Via Spei