Irena Santor dla Via Spei

Pierwsza Dama Polskiej Piosenki wystąpi 19 listopada w Tarnowie

19 listopada o godz. 18.00 na scenie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie wystąpi niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki - IRENA SANTOR. Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zaprezentuje na naszej scenie najnowszy recital Punkt Widzenia. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty "Kręci mnie ten świat" oraz ostatniej płyty - "Punkt widzenia", która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serca i uznanie publiczności. Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione melancholijnym urokiem, interpretacyjnym kunsztem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie:
Mariusz Dubrawski - fortepian
Wojciech Ruciński - kontrabas
Grzegorz Poliszak - perkusja

Karty wstępu dostępne od 16 października dla wszystkich, którzy chcą wesprzeć budowę hospicjum Via Spei poprzez przekazanie darowizny nie mniejszej niż 60 i 80 zł:

• w recepcji Htelu Bristol w Tarnowie, ul. Krakowska 9
  • w biurze Fundacji Kromka Chleba, Plac Kazimierza 5

Rezerwacja miejsc: tel. (14) 656 02 36, e-mail rezerwacja@kromkachleba.pl

Koncert organizuje Fundacja Kromka Chleba w Tarnowie, a całkowity dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na realizację prac wykończeniowych w budynku hospicjum stacjonarnego Via Spei. Każde takie wydarzenie pomaga w budowie - w hospicjum właśnie zostały wykonane warstwy podłogi (wylewki cementowe z ociepleniem i izolacjami przeciwwilgociowymi) i aktualnie Fundacja przystępuje do układania płytek ceramicznych w pomieszczeniach. W kolejności planowane jest ocieplenie budynku hospicjum i wykonanie tynków zewnętrznych.

Irena Santor dla Via Spei

Pierwsza Dama Polskiej Piosenki wystąpi 19 listopada w Tarnowie