Koncert Alicji Majewskiej

Wyjątkowy występ i kolejna "cegiełka" dołożona do budowy hospicjum dzięki naszym Darczyńcom

11 czerwca 2018r. w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie wystąpiła Alicja Majewska, której towarzyszył Włodzimierz Korcz i kwartet smyczkowy "Warsaw Opera Quartet" w składzie: Michał Lisiewicz, Sławomir Talacha, Elżbieta Porębska, Maria Ziarko. Wyjątkowy występ (w tym roku Alicja Majewska obchodzi 40-lecie działalności artystycznej oraz 30-lecie współpracy z pianistą i kompozytorem Włodzimierzem Korczem) spotkał się z gorącym przyjęciem ze strony licznej publiczności i przyniósł wymierne wsparcie w budowie hospicjum Via Spei.
Widzowie usłyszeli utwory znane od lat takie jak "Odkryjemy miłość nieznaną", czy "Być kobietą", ale także te z najnowszej płyty Artystki zatytułowanej 'Wszystko może się stać". Dzięki hojności darczyńców - sponsorów i uczestników koncertu - udało się pozyskać środki w kwocie ponad 30 tysięcy zł, które zostaną przeznaczone na realizację prac wykończeniowych w budynku hospicjum. Fantastyczna atmosfera i wspaniała publiczność sprawiły, że ten czerwcowy muzyczny wieczór zapamiętamy na długo.

Partner: Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie
Sponsorzy: Tamel S.A., Stalprodukt S.A., Balice Airport, Karabela Sp. z o.o., Powiat Tarnowski, Leier Polska S.A.
Patronat medialny: TVP Kraków, Radio RDN, Gazeta Krakowska, Kurier Tarnowski, Portal tarnow.net.pl

Zdjęcia z koncertu do zobaczenia w Galerii.

Koncert Alicji Majewskiej