Alicja Majewska dla Via Spei

Obdarzona pięknym głosem Artystka wystąpi 11 czerwca 2018r. w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie

"Odkryjemy miłość nieznaną", "Jeszcze się tam żagiel bieli", "Być kobietą" - ponadczasowe przeboje Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza zachwycają do dziś melodyjnością, lekkością, pełnym pasji wykonaniem. Alicja Majewska to jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki. Jej przejmujące interpretacje utworów pisanych głównie przez współpracującego z nią od lat kompozytora i pianisty, Włodzimierza Korcza, niezmiennie budzą wzruszenie i entuzjazm. Alicja Majewska zadebiutowała na scenie w 1968 roku i odtąd nieprzerwanie króluje w sercach fanów.
Podczas koncertu w Tarnowie artystom towarzyszyć będzie kwartet smyczkowy - Warsaw Opera Quartet w składzie:
Michał Lisiewicz - I skrzypce
Sławomir Talacha - II skrzypce
Elżbieta Porębska - altówka
Marta Ziarko - wiolonczela

Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie
Poniedziałek 11 czerwca 2018r., godz. 18.00

Karty wstępu dostępne są dla wszystkich, którzy chcą wesprzeć budowę hospicjum Via Spei poprzez przekazanie darowizny nie mniejszej niż 60 i 80 zł:
  • w kasie Teatru, ul. Mickiewicza 4
  • w recepcji hotelu Bristol, ul. Krakowska 9
  • w biurze Fundacji Kromka Chleba, pl. Kazimierza 5

Rezerwacja miejsc: (14) 656 02 36, rezerwacja@kromkachleba.pl

Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na realizację prac wykończeniowych w budynku hospicjum Via Spei.

Partner: Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie
Sponsorzy: Tamel S.A., Stalprodukt S.A., Leier Polska S.A., Balice Airport
Patronat medialny: TVP Kraków, Radio RDN, Gazeta Krakowska, Kurier Tarnowski, Portal tarnow.net.pl

Alicja Majewska dla Via Spei

Dobro wraca

Przekazując 1% podatku, pomagasz mu wrócić do Ciebie.