Wesprzyj budowę

Poprzez udział w zbiórce na portalu crowfundingowym INDIEGO

Kiedy opieka nad chorym umierającym po wieloletniej chorobie jest ponad siły jego rodziny, potrzebne jest miejsce, w którym chory otrzyma opiekę holistyczną, niosącą ulgę w cierpieniu ciała i duszy, a jego rodzina - potrzebne wsparcie psychologiczne i duchowe. Takim miejscem będzie powstające w Tarnowie hospicjum stacjonarne Via Spei.

Tarnów jest białą plamą na mapie stacjonarnej opieki paliatywnej w Polsce. Fundacja Kromka Chleba zmienia to, budując hospicjum Via Spei, czyli Drogę Nadziei, a do budowy zaprasza wszystkich, ponieważ naprawdę każde wsparcie jest cenne.

Wszystkie pozyskane środki, materiały, są starannie liczone. Dzięki dotychczasowemu zaangażowaniu wielu ludzi udało się zrealizować fundamenty, mury, dach okna i drzwi zewnętrzne, instalacje i tynki wewnętrzne w budynku.

Przed nami kolejne prace (prace wykończeniowe, ocieplenie budynku, tynki zewnętrzne), na których realizację chcemy zdobyć środki m.in. poprzez zbiórkę na międzynarodowym portalu crowfundingowym INDIEGO, czyli finansowanie społecznościowe.

Finansującymi są członkowie społeczności wirtualnych, znajomi, rodzina i wszelkie osoby, które mikropłatnościami chcą wesprzeć powstające hospicjum.
Wiele drobnych wpłat składa się na konkretną pulę środków, które pozwolą na zrealizowanie zamierzonego etapu prac budowlanych.

Link do naszej zbiórki: https://www.youcaring.com/hospicjumwtarnowie-1100762

Każda pomoc, nawet najmniejsza wpłata, lub udostępnienie przez Państwa linku przybliży nas do zakończenia budowy hospicjum i pozwoli otworzyć drzwi dla tych, którzy tak bardzo potrzebują wsparcia i pomocy.

Dobro wraca

Przekazując 1% podatku, pomagasz mu wrócić do Ciebie.

Vadim Brodski Carnival Show

Rok 2018 powitaliśmy wspaniałą ucztą muzyczną dla ducha, połączoną ze szczytnym celem - wsparciem budowy hospicjum Via Spei w Tarnowie