Dobro wraca

Przekazując 1% podatku, pomagasz mu wrócić do Ciebie.

Od 15 lat opiekujemy się osobami, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej: są wykluczone społecznie, samotne i chore. Dostrzegamy i odpowiadamy na potrzeby tych, którzy są najbliżej nas. Budujemy pierwsze w Tarnowie stacjonarne hospicjum Via Spei.

Dobro wraca. Dlatego każdy gest ma podwójną siłę.

Działamy dzięki ludziom dobrej woli - Aniołom naszej Fundacji

Budowa hospicjum to ogromne przedsięwzięcie, a zaufanie darczyńców to dla nas wielka odpowiedzialność.

Wartość inwestycji na tym etapie to 5.800.000 zł.

Dzięki temu, że budowę prowadzimy metodą gospodarczą stan ten udało nam się osiągnąć za 3.400.000 zł ( z czego materiały przekazane w formie darowizn i świadczone nieodpłatnie usługi szacujemy na 1.400.000 zł).

Hospicjum Via Spei, które budujemy przy ul. Bystrej 17 w Tarnowie, pomoże pacjentom i ich rodzinom przejść przez doświadczenie choroby. Profesjonalna opieka medyczna i psychologiczna będzie bezpłatna dla wszystkich korzystających ze świadczeń Narodowego Funduszu Zdrowia, w miarę możliwości także dla osób pozbawionych tej formy ubezpieczenia powszechnego.

Dzięki 1% i innym działaniom, które podejmujemy, prace wciąż postępują.

W 2018 roku środki z 1% przeznaczymy na elewację z ociepleniem budynku hospicjum. Przewidywany koszt inwestycji to 300.000 zł.

Dobro wraca. Pozwól, by wróciło do Ciebie.

Alicja Majewska dla Via Spei

Obdarzona pięknym głosem Artystka wystąpi 11 czerwca 2018r. w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie

Dobro wraca

Przekazując 1% podatku, pomagasz mu wrócić do Ciebie.