Charytatywny turniej na rzecz hospicjium

W zdrowym ciele zdrowy duch. Sobota, 20 stycznia 2018r. będzie doskonałą okazją, aby połączyć przyjemne z pożytecznym.

Turniej ośmiu piłkarskich drużyn dzieci z rocznika 2007, bezpłatne badania oraz porady lekarskie dotyczące zdrowego trybu życia, konkursy i niespodzianki to tylko część atrakcji jakie będą czekały w  sobotę (20 stycznia br.) na wszystkich ludzi chcących wesprzeć budowę pierwszego stacjonarnego hospicjum Via Spei w Tarnowie.
Fundacja Kromka Chleba, która jest inicjatorem budowy hospicjum Via Spei oraz PWSZ  w Tarnowie zachęcają, aby tego dnia mimo zimowej mroźnej aury, rozpalić w swoim sercu ogień miłości i chęci pomocy, a przy tym podjąć kolejny krok w kierunku powstającego hospicjum. Środki zebrane w ramach zbiórki publicznej podczas turnieju futsal pomogą przy realizacji prac wykończeniowych (tynki, posadzki) w powstającym hospicjum Via Spei w Tarnowie.
"Zagrajmy" w jednej drużynie - pomóżmy w ukończeniu dzieła budowy hospicjum Via Spei.

20 stycznia 2018
hala PWSZ
godz. 9.00

Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: pwsztar.edu.pl