Koncert Dobrych Serc

Gorąco dziękujemy pomysłodawcom, wykonawcom i uczestnikom Koncertu Charytatywnego za piękny muzyczny wieczór na rzecz hospicjum Via Spei

Pełną salę widzów zgromadził koncert charytatywny na rzecz hospicjum Via Spei, z udziałem wokalistki Renaty Przemyk, zespołu Bit Mad project i Orkiestry Kameralnej Fresco Sonare pod batutą Moniki Bachowskiej. Podczas koncertu, który odbył się 8 października 2017 roku w wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie, usłyszeliśmy utwory z repertuaru Artystki, kompozycje autorstwa muzyków zespołu oraz utwory klasyczne.
Był to wieczór dobrych serc, pełen wspaniałych muzycznych wrażeń i artystycznej wrażliwości, który przyniósł wymierne wsparcie w budowie hospicjum Via Spei. Prezes fundacji kromka Chleba, Anna Czech: "Dobry wynik finansowy koncertu był możliwy dzięki hojności Darczyńców i dzięki temu, że wszyscy Artyści wystąpili charytatywnie i Fundacja poniosła jedynie niewielkie koszty związane z organizacją imprezy. Dziękujemy z całego serca pomysłodawcom koncertu, naszym drogim Artystom, Sponsorom, Patronom i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wzięli udział w wydarzeniu."
Całkowity dochód z przekazanych datków i darowizn, w wysokości ponad 26 tysięcy zł zostanie przeznaczony na bieżące prace w powstającym hospicjum Via Spei.

Partner: Stroiciel.pl
Patronat Honorowy Jego Ekscelencji Biskupa Tarnowskiego Andrzeja jeża
Sponsorzy: Stalprodukt S.A., Leier Polska S.A., Karabela sp. z o.o., Zenit sp. z o.o., Powiat Tarnowski, Hotel Bristol, Hotel Cristal Park, Restauracja Aida, Firma Taurus, Hurtownia Frukt, Firma Polan, Sieć Sklepów Al.Capone
Patronat medialny: TVP Kraków, RDN Małopolska, Gazeta Krakowska, Kurier Tarnowski, Portal tarnow.net.pl