Frank Sinatra największe przeboje

i kolejne środki na budowę hospicjum Via Spei

Koncert "Frank Sinatra największe przeboje", który odbył się 13 maja br. w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, pomógł w zdobyciu kolejnych środków na budowę hospicjum Via Spei. Datki i darowizny przekazane przez uczestników koncertu, w łącznej kwocie 30 tysięcy zł, zostaną przeznaczone na dokończenie wykonania instalacji w budynku hospicjum.

Największe przeboje Franka Sinatry zostały wykonane w wyjątkowych aranżacjach przez wokalistę, Sławka Uniatowskiego i towarzyszący mu Big Band Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Widzowie mogli posłuchać słynnych utworów, takich jak Come Fly with Me, Witchcraft, The Way You Look Tonight.

Podczas koncertu Fundacja wyróżniła Darczyńców, którzy szczególnie angażują się w budowę hospicjum - został wręczony obraz "Okruch Wdzięczności" oraz Złote Anioły. Koncertowi towarzyszyła zbiórka datków, a najhojniejsi darczyńcy zostali obdarowani m.in. jedwabną apaszką przekazaną przez Małżonkę Prezydenta RP Agatę Kornhauser-Dudę, akwarelami Prezes Anny Czech, bluzą od Kamila Stocha i innymi cennymi pamiątkami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom koncertu za wsparcie dzieła budowy hospicjum Via Spei, które otoczy osoby terminalnie chore i ich rodziny profesjonalną opieką medyczną i duchową.

Partner: Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach

Patronat honorowy Małżonki Prezydenta RP, Agaty Kornhauser-Dudy

Sponsorzy: Karabela sp. z o.o., Kraków Airport, Leier Polska S.A., Stalprodukt S.A., Zenit sp. z o.o.